Zasady przeprowadzki

  1. Wybierz doświadczoną firmę, która wie, jak transportować delikatne i wymagające uwagi rzeczy na duże odległości, np. w Warszawie polecamy Usługi transportowo-bagażowe – przeprowadzki.
  2. Przygotuj nowe mieszkanie i pomyśl, jak powinno wyglądać ułożenie mebli oraz przedmiotów. Zrób plan domu – przyspieszy to przeprowadzkę i oszczędzi kłopotów rodzinie.
  3. Wykorzystaj tyle opakowań, ile potrzeba. Nie oszczędzaj na nich, jeśli nie chcesz, by przeprowadzka przyniosła straty w rzeczach. Same kartony powinny być „pierwszej jakości” – inaczej rzeczy o ostrych krawędziach rozerwą nadwyrężone ściany opakowań i w czasie transportu zaczną niszczyć inne urządzenia. Oznacz kartony – niczego wtedy nie zgubisz.
  4. Nie rozkręcaj starych mebli ani urządzeń, gdy nie jest to konieczne. Wiekowe meble często są „nieskładalne” po ich wcześniejszym rozmontowaniu. Wynajmij pojemny samochód, żeby je przewieść w nienaruszonym stanie.
  5. Jeśli jednak musisz rozłożyć sprzęt na części pierwsze, posegreguj i podziel wszystkie śruby, gwoździe i nakrętki, a potem włóż do opakowania. Każde pudełko podpisz – ułatwi to pracę w nowym domu.

Są rzeczy, które mogą się zniszczyć w transporcie (np. antyki). W Warszawie przeprowadzki kończą się katastrofą dla starych rzeczy, jeśli nie są odpowiednio zabezpieczane. Zobacz, kiedy potrzeba fachowej ręki lub umów się z nami na spotkanie, tel. +48 504 266 550.

Comments are closed.